Link050

Helpen met schilderen

Spoed
s'Heeren Loo De Noorderbrug Talentencentrum Groningen • vacature nr. 13299

Interessant of leuk aan deze vacature

Bij 's Heeren Loo staan we klaar voor mensen met een licht tot ernstig verstandelijke beperking of andere beperking, en hun verwanten. Onze deuren staan open voor jong en oud in bijna heel Nederland.

Onze missie is mensen verder helpen, zodat zij een zo goed mogelijk leven kunnen leiden. Met lichte zorg waar kan, en (tijdelijk) intensieve zorg als het nodig is. Bij voorkeur bij mensen thuis en waar mogelijk samen met de familie.

Je maakt kennis met de wereld van mensen met niet aangeboren hersenletsel en je helpt de cliënt om zijn dromen waar te maken.

Taken en werkzaamheden

Schilderen is een zeer populaire activiteit in ons centrum, maar niet iedereen kan dit goed alleen doen. Daarom zijn wij op zoek naar individuele ondersteuning voor cliënten met een lichamelijke beperkingen, zodat zij kunnen tekenen/schilderen.

Vaardigheden en kwaliteiten

Affiniteit met mensen met een lichamelijke beperking en creatief inzicht.

Extra informatie

Je werkt volgens afspraken in overleg met de begeleider.

Informatie over de vacature

Soort vacature Vrijwilligerswerk
Voorzieningen WA-verzekering, ongevallenverzekering, scholing, vrijwilligerscontract, onkostenvergoeding, reiskosten, Verklaring Omtrent het Gedrag vereist
Tijdsduur Voor onbepaalde tijd
Uren per week minimaal 3 uur, maximaal 3 uur
Werktijden zelf in te delen? Nee
Locatie Talentencentrum Wooncentra Groningen

Informatie over de organisatie

s'Heeren Loo De Noorderbrug Talentencentrum Groningen
Laan Corpus den Hoorn 110
9728 JR Groningen
Website: https://www.sheerenloo.nl/in-de-buurt/talentencentrum-groningen

Print