Zwemles geven in Kardinge

Praktische informatie
Vacature • Structureel
Contactpersoon
Raymon de Jong
Voorwaarden
#120282
Scan me of ga naar www.link050.nl/o/Watervrienden-Groningen/vacatures--trainingen/Zwemles-geven-in-Kardinge/120282 om je aan te melden
Word zwemlesgever bij Watervrienden Groningen! Help kinderen zwemveilig worden, volg gratis opleidingen en maak deel uit van een gezellige club.
Interessant of leuk aan deze vacature
De Watervrienden Groningen vindt het vooral belangrijk dat de zwemmers (en natuurlijk onze lesgevers) het zwemmen leuk vinden!
Wij organiseren naast het zwemmen dan ook regelmatig activiteiten voor al onze leden en voor onze functionarissen. Zo gaan de leden elk jaar een weekendje weg, organiseren we dagtripjes en maken we van onze algemene ledenvergadering ook nog eens een gezellige nieuwjaarsreceptie.
Vind jij het nu leuk en uitdagend om kinderen zwemveilig te maken? Dan zit je bij de Watervrienden Groningen goed. Wij bieden je een leuke vrijwilligersbaan aan met daarnaast alle mogelijkheden tot zwemopleiding, die wij voor je regelen (en betalen)! Als lesgever kan je ook met korting bij ons zwemmen in de recreatie- of conditiegroep.
Taken en werkzaamheden
De gezelligste zwemvereniging van Groningen zoekt nog enkele enthousiaste zwemlesgevers voor verschillende doelgroepen. Wij geven zwemles aan kinderen vanaf 4 jaar die net komen zwemmen, maar ook zijn er volwassenen die gezellig baantjes willen trekken. We zoeken vooral lesgevers die het leuk vinden om les te geven aan beginnelingen en aan kinderen die voor het zwem-ABC gaan. Onze zwemlessen voor deze doelgroepen vinden plaats op donderdag tussen 18:00 en 19:00 en vrijdag van 18:45 tot 19.45.
Daarnaast is er nog een half uur conditie zwemmen op maandag en donderdag. Ook is er op donderdag recreatief zwemmen voor volwassenen en op vrijdag zwemt ook onze synchroon zwemploeg.
Vaardigheden en kwaliteiten
Wij zoeken zwemlesgevers met een bevoegdheid om zwemles te mogen geven met het liefst een EHBO-diploma. Maar mocht je dit nog niet hebben, kan je ook altijd solliciteren! Wij bieden ook de mogelijkheid om deze bevoegdheid te halen en kunnen hier altijd over in gesprek gaan. Verder is het belangrijk dat je het leuk vindt om met kinderen bezig te zijn en niet bang bent om de kinderen goed op de regels te wijzen.
Extra informatie
Voor meer informatie over de Watervrienden Groningen en deze vacature kunt u contact opnemen met onze voorzitter Raymon de Jong.
- Al onze vrijwilligers vragen wij een VOG.
- Wij hebben geen vrijwilligersvergoeding, je kan met korting bij ons zwemmen en krijgt zwemopleiding vergoed.
Gerelateerd aan
Over Watervrienden Groningen
De Groningse zwem- en recreatiesportvereniging "de Watervrienden", is een vereniging met als doel de volksgezondheid te bevorderen door middel van de zwemsport, zwemkunst en recreatiesport in de ruimste zin van het woord. De Watervrienden is een vereniging. Dat betekent, dat al het werk door leden wordt gedaan op basis van 100% vrijwilligheid. Samen vormen we de club. We spreken dan ook van onze club. De vereniging valt of staat met de beschikbaarheid van enthousiaste vrijwilligers, die elk op hun manier meehelpen, en de vereniging maken tot wat zij is.
Bekijk meer vacatures / trainingen van Watervrienden Groningen




