Assistent-beheerder, middag en avond!

Praktische informatie
Vacature • Structureel
Contactpersoon
Bret Miedema
Voorwaarden
#120413
Scan me of ga naar www.link050.nl/o/Stichting-het-Floreshuis/vacatures--trainingen/Assistent-beheerder-middag-en-avond/120413 om je aan te melden
Interessant of leuk aan deze vacature
Wil jij iets betekenen voor je buurt? Heb je een paar uur per week over en werk je graag met mensen? Dan zoeken we jou als assistent-beheerder bij het Floreshuis - het huis van de wijk!
Taken en werkzaamheden
Als assistent-beheerder begin je de dag met een blik op de agenda: wat staat er vandaag op de planning? Je zet de koffiemachine aan, controleert of de zalen klaarstaan en zorgt dat alles op rolletjes loopt. Samen met je collega's ben je hét gezicht van het Floreshuis. Je begroet bezoekers, helpt hen op weg en zorgt dat iedereen zich welkom voelt. Na een welverdiende koffiepauze breng je een lunch naar een vergadering en check je of alles naar wens is. Je vult de voorraden aan, gaat nog even met een swiffer door de gang - en voor je het weet zit je dienst er alweer op!
Vaardigheden en kwaliteiten
Is dit wat voor jou en ben je enthousiast geworden? Stuur dan een e-mail naar Bret Miedema (b.miedema@floreshuis.nl)
Extra informatie
Eventueel mogelijk als partitipatiebaan, minimaal 16 uur per week.
Gerelateerd aan
Over Stichting het Floreshuis
Alle bewoners van gebied Korrewegwijk/De Hoogte informeren over het leven in de wijk en activeren mee te doen; Welke activiteiten er zijn in de wijk, welke ontwikkelingen, welke mogelijkheden en welke acties. Kortom een gebouw waar mensen kunnen zien wat er te doen is en waar mensen/bewoners zelf wat kunnen doen en organiseren. Het Floreshuis verbindt, biedt kansen en gelooft in synergie. We maken het gebied Korrewegwijk/de Hoogte mooier!
Bekijk meer vacatures / trainingen van Stichting het Floreshuis

