Kleingoedsorteerders (Helpman)

Praktische informatie
Vacature • Structureel
Contactpersoon
Manuela Rauwerda
Wat wij bieden
Voorwaarden
#119920
Scan me of ga naar www.link050.nl/o/Mamamini-Goededoelenkringloop/vacatures--trainingen/Kleingoedsorteerders-Helpman/119920 om je aan te melden
Interessant of leuk aan deze vacature
Wie kent de kringloopwinkels van Mamamini nou niet? Dit is jouw kans om een kijkje achter de schermen te krijgen bij de leukste en bekendste kringloopwinkel van Groningen!
- Je komt te werken in een gezellig team en ontmoet nieuwe mensen.
- Je bent lekker bezig en krijgt er veel voor terug.
- Je zet je in voor Groningen, want dankzij jou kunnen wij met het Mamamini Goededoelenfonds geld weggeven aan stichtingen en verenigingen in Groningen.
- Je krijgt onder andere een vrijwilligersvergoeding van €1,25 per uur en 20% korting op alles wat we in de winkels verkopen. Mooi meegenomen toch?!
Taken en werkzaamheden
Werken in een gezellige organisatie waar je je helemaal thuis gaat voelen?
Je bezig houden met allerlei prullaria voor in huis, waarbij het elke keer weer een verrassing is wat je tegenkomt?
Kom dan werken als kleingoedsorteerder!
- Als kleingoedsorteerder pak je de dozen met spullen uit die de donateurs hebben gebracht.
- Je ziet prullaria voor in huis, huishoudelijke artikelen, schilderijen en nog veel meer voorbij komen.
- Samen met je collega's bepaal je wat nog verkoopbaar is, prijs je de spullen en dit zet je in de winkel.
Vaardigheden en kwaliteiten
- Je houdt van afwisseling, vindt het leuk om kunst en kitsch te herkennen en hebt oog voor wat verkoopbaar is.
- Daarnaast kun je zelfstandig werken.
- Je bent enthousiast en gemotiveerd.
Extra informatie
Meer informatie over deze en andere vacatures vind je op onze website.
Maar je kan ook bellen naar 050-3132200 of een mail sturen naar werk@mamamini.nl
Gerelateerd aan
Over Mamamini Goededoelenkringloop
Winst uitkeren aan goede doelen, mensen met weinig geld een ruime keuze bieden aan goedkope spullen. Milieubewust, bruikbare spullen redden van de stort en wat niet verkoopbaar is, gescheiden afvoeren. Werk/leerplekken bieden aan mensen die een tijd uit het arbeidsproces zijn geweest. Kijk ook op www.mamamini.nl/goededoelenkringloop/over-mamamini/doelen/.
Bekijk meer vacatures / trainingen van Mamamini Goededoelenkringloop



