Kok /kantinewerkzaamheden

Praktische informatie
Vacature • Structureel
Contactpersoon
W.A Grootenhuis
Wat wij bieden
Voorwaarden
#119997
Scan me of ga naar www.link050.nl/o/Het-Twaalfde-Huis/vacatures--trainingen/Kok-kantinewerkzaamheden/119997 om je aan te melden
Interessant of leuk aan deze vacature
Voor onze keuken zijn we op zoek naar iemand die het leuk vindt, om dagelijks te helpen koken voor enige tientallen personen.
Het zou mooi zijn, als het op termijn lukt om dit ook zelfstandig te doen.
Je kookt voor diverse mensen. Een groep verslaafde personen, vrijwilligers en personeel van Werkpro
Taken en werkzaamheden
- Maaltijden voorbereiden
- Koken
- Planning, inkoop en verkoop aan de balie
Vaardigheden en kwaliteiten
- In staat nauwkeurig en hygienisch te werken
- Sociaal invoelend
- Om kunnen gaan met ongewenst gedrag
Extra informatie
- Meerdere opties mogelijk
- Vrijwillig
- Participatiebaan
- Evt startbaan
Gerelateerd aan
Over Het Twaalfde Huis
De doelstelling van WerkPro luidt: “Iedereen die zonder werk zit, maar wel verder wil, kan bij WerkPro terecht voor werkervaring, participatie of dagbesteding. De begeleiding is gericht op individuele ontwikkeling en verbetering van arbeidsmarktpositie” De bezoekers van het twaalfde huis zijn mensen met zware verslavingsproblematiek en veel problemen. Zij kunnen daar vaak niet op eigen kracht uitkomen. Hun wereld is vaak klein en het gedrag is niet altijd aangepast.
Bekijk meer vacatures / trainingen van Het Twaalfde Huis


