Enthousiaste vrijwilliger assistent beheerder avonduren

Praktische informatie
Vacature • Structureel
Contactpersoon
Lee Smale
Voorwaarden
#120487
Scan me of ga naar www.link050.nl/o/Buurtcentrum-De-Wende/vacatures--trainingen/Enthousiaste-vrijwilliger-assistent-beheerder-avonduren/120487 om je aan te melden
Interessant of leuk aan deze vacature
Buurtcentrum de Wende is een multicultureel buurtcentrum in de wijk Vinkhuizen in Groningen. Wij verzorgen diverse vaste en incidentele sociaal-culturele activiteiten. Daarnaast kun je bij ons terecht voor het huren van een zaal voor het geven van trainingen of cursussen. Wij zijn open van maandag t/m vrijdag van 8.30 – 17.00 uur en daarbuiten op afspraak
Wij zoeken een enthousiaste vrijwilliger die zich deze veelzijdige functie eigen kan maken. Je ontmoet veel verschillende mensen en voert veel verschillende werkzaamheden uit. Je kunt zelf veel ideeën ter verbetering van De Wende aandragen. Heb je een idee voor een activiteit of een handige tip voor de inrichting of het onderhoud? Graag!
Taken en werkzaamheden
Wij zoeken iemand die als vrijwillig beheer wil ondersteunen in de Wende. Het gaat om het klaarzetten van zalen voor activiteiten, de ontvangst van gasten, open en sluiten van het gebouw, schoonmaakwerkzaamheden en dergelijke. Daarnaast vinden we het fijn als je meedenkt in mogelijkheden.
Vaardigheden en kwaliteiten
Een opleiding, specifieke kennis of kunde is niet nodig. Wel is het belangrijk dat je ervan houdt om de handen uit de mouwen te steken en dat je kunt samenwerken.
Extra informatie
Neem contact op om te kijken wat jij voor ons, maar wij ook voor jou kunnen betekenen.
Gerelateerd aan
Over Buurtcentrum De Wende
Activiteiten voor de buurt organiseren, voor jong en oud!
Bekijk meer vacatures / trainingen van Buurtcentrum De Wende

